Мета служіння "Милосердя" - доносити звістку про Божу любов та спасіння до людей з інвалідністю та членів їхніх родин, через надання безкоштовної допомоги в фізичній, психологічній та соціально-побудовій реабілітації.

Принципи служіння:

  • духовність;
  • інноваційність та ефективність;
  • безперервність;
  • безкоштовність.

Історія створення служіння

Раптово, майже несподівано, прийшла весна для країни заборон. Після Путчу 1991 р. стало можливим організовувати церкви, співпрацювати з соціальними службами, з громадськими організаціями інвалідів, допомагати їм, розповідати про Ісуса Христа і життя вічне.
ТРУХАН Ніна Григорівна

У 1992 році Калюжний Анатолій Іванович - молодий пастор нової, щойно організованої, церкви, подав пропозицію про співпрацю в соціальну службу Ленінського р-ну в відділ, що обслуговував самотніх людей похилого віку. Тоді у цій службі перебувало на обслуговуванні близько 250 осіб. Держава не могла охопити їх усіх і не мала фінансових можливостей оплачувати співробітників. А тому наша пропозиція була прийнята з радістю, і соціальна служба центрального Ленінського р-ну м.Києва уклала з нами договір про співпрацю.

Віруючі взяли на себе зобов'язання обслуговувати 100 осіб. А особливо проблемних і важких обслуговували по черзі: тиждень - соціальна служба, а тиждень - ми.
ТРУХАН Ніна Григорівна

Для обслуговування такої кількості людей ВКПЦ «Нове життя» організував відділ «Милосердя»

На роботу до центру прийшла Кузьменко Валентина Миколаївна - людина великої душі та з люблячим серцем, яке вміщало всіх. Саме вона очолила роботу відділу «Милосердя».
------------_---------І в цьому ж 1992 року відділ "Милосердя" почав співпрацю з товариством «Церебрал» Ватутінського та Харківського (Дарницького) р-нів. Таким чином, з самого початку в відділі "Милосердя" сформувалися два великих підрозділи: одне займалося обслуговуванням самотніх людей похилого віку, інше - обслуговуванням і наданням допомоги сім'ям з дітьми з особливими потребами.P4240004

Ми багато працювали, і мріяли мати Центр - таке місце, кімнату, будинок, що нагадували б «Місто Сонця», «Небесний град», де панувало б нескінченне щастя, без сліз і мук, щоб всі були там щасливі та здорові. Мрії частково здійснилися, коли відкрився «Денний центр реабілітації». Відкриття та функціонування цього центру стало можливим не тільки за підтримки друзів і спонсорів з-за кордону, але й за сприяння вищих органів влади з питань соціальної роботи та з допомогою церкви «Нове життя».
ТРУХАН Ніна Григорівна

У 1998 році відкрився Реабілітаційний центр денного перебування, що на багато років став рідною домівкою для дітей та підлітків з інвалідністю.

-----_img26470111511 У центрі діти з інвалідністю отримували фізичну реабілітацію, масаж, допомогу логопеда, невропатолога. З ними проводили біблійні уроки, ігри, вікторини, робили вироби своїми руками, співали пісні, а головне - спілкувалися. Завдяки допомозі закордонних церков і місій, служіння отримувало та роздавало нужденним продуктові набори, інвалідні візочки, ліжка, гуманітарну допомогу.----------4

Коли на роботу в офіс прийшов Панасенко Анатолій Володимирович, він, за порадою Трухан Ніни Григорівни, взяв на себе служіння дітям-інвалідам та до кінця свого життя був йому вірний - щиро полюбив усіх хлопців і дівчат, приділяв їм багато уваги, брав активну участь у всіх заходах: зустрічах, виїздах на природу, різноманітних екскурсіях.
КУЗЬМЕНКО Валентина Миколаївна

У 2012 році керівництво центром «Милосердя» взяла на себе Кузьменко Ірина Миколаївна.
------------_------------- Наразі служіння обслуговує 70 осіб молоді з інвалідністю у трьох районах Києва - Дніпровському, Дарницькому та Голосіївському. Пріоритет надається індивідуальній роботі, що направлена на подолання негативу, тривоги, страхів і переживань.
Основна задача програми - допомогти молоді з інвалідністю максимально адаптуватися в сучасному суспільстві, спираючись на засади християнської моралі, що є пріоритетною в реабілітаційному процесі.
----------2----------3-1----------1

На сьогодні робота центру складається з:

  • щомісячних планових робочих зустрічей, на яких проходять заняття з фізичної, психологічної, соціально-побутової реабілітації;
  • вивчення Біблії для молоді з інвалідністю та членів їхніх родин;
  • дистанційної індивідуальної роботи з молоддю для надання моральної та психологічної реабілітації;
  • дистанційного консультування з метою складання планів реабілітаційних заходів, що пацієнт може проходити самостійно;
  • літньої реабілітації: виїзд у заміський комплекс "Два бобри", де молодь не лише має можливість відпочити, а й отримати необхідне для них спілкування;
  • надання гуманітарної допомоги: речової, продуктової, інвалідних візочків та іншого медичного обладнання.

Якщо у Вас є бажання допомагати служінню "Милосердя" у будь-який спосіб, зв'яжіться з нами:
тел: (044) 257-96-11