Антон Калюжний у своєму служінні залучений до багатьох сфер.
Є одним із пасторів церкви. Входить до духовної ради служінь Lightside та Reformat, проводить домашню групу для підлітків. Координує навчання для лідерів церкви а також виступає координатором по роботі з громадами Собору Незалежних євангельських церков України.

• Народився 14 травня 1987 р. у м. Києві.
• Не одружений
• НаУКМА, факультет фінансів
• Життєве кредо: “Море Твоє таке велике, човен мій такий малий”

Антон зростав у церкві, бачив усе з середини, церква завжди була великою частиною його життя, хоча усе йшло як по сценарію: недільна школа - підліткове - молодіжне служіння. Та є велика різниця між просто участю у служінні та лідерстві (тягнути потяг). І виникали поворотні моменти в його історії, які спонукали до змін:

"У ситуаціях, коли я ні на що не впливав, коли я усвідомлював свою залежність від Бога і наскільки ілюзорним є наш контроль над обставинами та життям, я зрозумів, що не хочу присвячувати своє життя роботі в продакшені, відео, рекламі... Я хочу робити щось, що буде мати сенс, я хочу бачити, як життя людей змінюються, зцілюються серця, а Бог Діє.

Бог дав мені можливість служити в такий історичний момент, коли виявилось, що звичні підходи та методи перестали працювати. І хоч наразі більше питань, ніж відповідей, а почуття відповідальності краде спокій, я вірю, що Бог уже почав зміни і Він обов’язково закінчить їх.
Це найкращий момент, щоб повернутися до витоків. І перевідкрити для себе те, чим є Церква та якою її запланував Бог - церква як сім’я сімей з різними поколіннями,
де старші піклуються про молодших, а молоді поважають старших,
де кожен відчуває свою відповідальність за інших,
де служіння є не справою "професіоналів", а відповідальністю кожного,
де стосунки між людьми не є формальними та поверхневими,
де ми справді розділяємо наші життя один з одним, а не просто разом виконуємо проекти, або проводимо чергове біблійне вивчення…
І хоча це може прозвучати надміру правильно, саме це і є для мене напрямком, у якому я хочу рухатись".

22279655_10214175185157443_2546818520825779864_n