Приводити людей до Христа та до членства у Його сім'ї, зрощувати їх до рівня духовної зрілості Христа та готувати їх до служіння в церкві і виконання Божого доручення в цьому світі, для того, щоб звеличилося Ім'я Господнє.

Бачення церкви “Нове Життя” ґрунтується на вченні та прикладі Ісуса Христа, християнської практики ранньої церкви та апостольської науки, яка розкрита в ново завітних посланнях.

Ми виходимо з того, що церква виконує волю Господню в першу чергу наступними чинами

1. Поклоніння. Прославляє Боже Ім'я, щоб воно було звеличене (Псалом 33:4; 121:1).

2. Благовістя. Проповідує Божу Добру Новину, щоб її почули ті, хто нас оточує (Дії 20:24; 1:8).

3. Спілкування. Єднає членів церкви, щоб вони отримували підтримку та підбадьорення (Ефесян 2:19).

4. Учнівство. Виховує Божий народ, щоб він досягав духовної зрілості (Ефесян 4:12-13).

5. Служіння. Виявляє Божу любов, оснащуючи членів церкви для служіння (Ефесян 4:12).

Ми віримо, що

  1. Біблія, або Святе Письмо, що складається з 66 книг Старого та Нового Завітів, є Словом Божим, повністю натхнене Духом Святим. Воно є непогрішним та безпомилковим у оригінальних манускриптах, заслуговує повної довіри, бо є найвищим та остаточним авторитетом у питаннях віри та практичного життя християн.

  2. Є лише один Вічний, Всемогутній та Досконалий Бог, Творець усього видимого та невидимого, що споконвіку існує у трьох Особах (Іпостасях): Отця, Сина та Святого Духа.

  3. Ісус Христос, що сприйняв Тіло від Духа Святого і народжений Дівою Марією, істинний Бог та істинна Людина, є єдиним Посередником між Богом та людиною. Лише Він один серед усіх людей є безгрішним за природою, та досконалий у житті і вченні.

  4. Дух Святий відроджує та освячує викуплених, забезпечує їх духовними дарами та плодами, а також перебуває з Церквою у якості Втішителя та Наставника.

  5. У Адамі усе людство було створене за образом та подобою Божою, але після гріхопадіння людина стала спотворена та розбещеною, втратила спілкування з Богом та перебуває під Його гнівом та прокляттям. Людина потребує відновлення спілкування з Богом, але сама не спроможна зробити це власними силами.

  6. Спасіння надається людині з Божої милості завдяки хресній смерті Ісуса Христа. Людина отримує спасіння тільки через віру в Ісуса Христа, незалежно від своїх діл. Але добрі діла є природним наслідком спасіння.

  7. Ісус Христос воскрес тілом, вознісся на небеса та повернеться у кінці часів за Своєю Церквою, а також щоб судити живих та мертвих за їхніми ділами.

  8. Остаточна доля сатани та демонів його, а також невіруючих людей, що не повірили, не прийняли жертву Ісуса Христа та не підкорились Богу, є вічні муки та відділення від Бога у місті, що називається пеклом, а віруючих в Ісуса Христа – вічне життя з Богом у раю.

  9. Церква – це є Тіло нашого Господа Ісуса Христа, що складається з народжених згори віруючих християн, які знаходяться у спілкуванні з Богом та один з одним у любові.