Проповідує Сергій ГЛУШКО.

Батьківське серце Бога. Сергій Глушко.

Пізнання Бога, це процесс...

Бог, люблячий Батько. Він любить нас безумовної любов'ю...

Ін 14:6: "Ісус сказав йому: Я є путь, і істина, і життя; ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене."

Ін 1:12-13: "А тим, які прийняли Його, що вірують в ім’я Його, дав силу дітьми Божими бути, які не від крови, не від похоті плотської, не від хотіння чоловічого, а від Бога народилися."

  • яка роль наших Батьків?
  • яка роль нашого Батька?

навчити слухатись Бога.
бути лідером.
бути прикладом.
дати життя, та бути відповідальним.

потреби людей.

  1. фізиологичні потреби
  2. безпека
  3. любов та причетність, прийняття
  4. Повага та визнання
  5. в самовираженні, самореалізація

дитя може і бути і робити. насолоджуватись присутністю Бога, та робити для Нього.
раб може робити, але не може бути. Раб доказує свою потребу.

Марія і Марфа

Лк 10:38-42: "Коли вони йшли, прийшов Він до одного села; тут жінка на ім’я Марфа прийняла Його у свій дім. У неї була сестра, що звалася Марією, котра сіла біля ніг Ісуса і слухала слово Його. Марфа ж клопоталася про велике частування і, підійшовши, сказала: Господи, чи Тобі байдуже, що сестра моя покинула мене одну слугувати? Скажи їй, щоб допомогла мені. Ісус же сказав їй у відповідь: Марфо! Марфо! Ти турбуєшся і клопочешся про багато що. А потрібне ж тільки одне; Марія ж благу обрала частку, яка не відніметься від неї."

Раб не пізнав благодать. Без Благодаті людина веде себе як раб.

Рим 8:15: "Тому що ви не прийняли духа рабства знову на страх, але прийняли Духа усиновлення, Яким кличемо: «Авва, Отче!»"

дитина має любов і впевненість.

1 Ін 4:18-19: "У любовi немає страху, але довершена любов проганяє страх, бо страх має муку. Той, хто боїться, не довершений у любовi. Будемо любити Його, бо Вiн ранiше полюбив нас."

Раб має страх.

дитина має відносини з Отцем.
раб має відносини з господарем.

син живе в домі.
Ін 8:35: "Але раб не перебуває в домі вічно, а Син перебуває вічно."

син- спадкоємець.
син робить в любові.

життя сироти.
страх, занепокоєння, пасивність.
апатія, невпевненість, невдача, сором, надламаний дух.

Ін 15:15: "Не називаю вас більше рабами, бо раб не знає, що робить господар його; а Я назвав вас друзями, тому що сказав вам усе, що чув від Отця Мого."

Ін 14:18: "Не залишу вас сиротами; прийду до вас."

Він прийшов. він помер за нас. Він воскрес. Він дав Духа Святого.

Рим 8:9: "Але ви не за плоттю живете, а за духом, якщо тiльки Дух Божий живе у вас. Коли ж хто Духа Христового не має, той i не Його."

Рим 8:14-17: "Бо всi, кого Дух Божий водить, є Божi сини. Тому що ви не прийняли духа рабства знову на страх, але прийняли Духа усиновлення, Яким кличемо: «Авва, Отче!» Цей самий Дух свiдчить духовi нашому, що ми — дiти Божi. А якщо дiти, то i спадкоємцi, спадкоємцi Божi, спiвспадкоємцi ж Христу, коли тiльки з Hим страж­даємо, щоб з Hим i прославитися."

моя біда в тому, що я не знаю як бути сином.

Єр 31:3: "Здаля явився мені Гос­подь і сказав: любов’ю вічною Я по­любив тебе і тому простяг до тебе благовоління."

Іс 46:3-4: "Послухайте мене, доме Яковів і весь залишок дому Ізраїлевого, прийняті Мною від утроби, носимі Мною від утроби материнської: і до старости вашої Я той самий буду, і до сивини вашої Я ж буду носити вас; Я створив і буду носити, підтримува­ти й охороняти вас."

Єр 29:11-13: "Бо тільки Я знаю наміри, які маю щодо вас, — говорить Господь, — наміри на благо, а не на зло, щоб дати вам майбуття і надію. І взиватиме­те до Мене, і підете і помолитеся Ме­ні, і Я почую вас; і будете шукати Мене і знайдете, якщо будете шукати Мене усім серцем вашим."

Еф 1:3-10: "Благословенний Бог i Отець Господа нашого Iсуса Христа, Який благословив нас у Христi всяким духовним благословенням у небесах, бо Вiн обрав нас у Ньо­му ранiше створення свiту, щоб ми були святi й непорочнi перед Hим у любовi, наперед призначивши усиновити нас Собi через Iсуса Христа, за благоволiнням Своєї волi, на похвалу слави бла­годатi Своєї, якою Вiн обдарував нас в Улюбленому, в Якому ми маємо вiдкуплення Кров’ю Його, прощення грiхiв через багатство благодатi Його, яку Вiн щедро дарував нам у всякiй премудростi i розумiннi, вiдкривши нам таїну волi Своєї, за Своїм благоволiнням, яке Вiн ранiш поклав у Hьому, в установлення повноти часiв, щоб усе небесне i земне з’єднати пiд главою Христом."

Еф 1:11-14: "У Hьому ми i стали спадкоємцями, бувши для того наперед призначеними за визначенням Того, Хто все творить за радою волi Своєї, щоб бути нам, якi ранiш уповали на Христа, на похвалу слави Його. У Hьому і ви, почувши слово iстини, благовiстя вашого спасiння, та увiрувавши в Hього, були вiдзначенi обiцяним Святим Духом, Який є запорукою спад­щини нашої для вiдкуплення надбання Його, на похвалу слави Його."

Рим 8:35,38-39: "Хто вiдлучить нас вiд любови Божої: скорбота, чи утиски, чи гонiння, чи голод, чи нагота, або небезпека, чи меч? Як написано: … Бо я певний, що нi смерть, нi життя, нi ангели, нi початки, нi сили, нi теперiшнє, нi майбутнє, нi висота, нi глибина, анi iнше яке створiння не зможе вiдлучити нас вiд любови Божої, що в Христi Iсусi, Господi нашому."

Божу любов не можна зрозуміти. Її можна тільки пережити...

Sergey Glushko

Якщо у вас виникли будь-які питання, звертайтесь до нас.
Поставити ПИТАННЯ.
Дивитись інші ВІДЕО.