/ Служіння

Студенське служіння місії "Україна для Христа"

Студенське служіння місії "Україна для Христа" - це всеукраїнський студентський рух, що об'єднує активну молодь і допомагає розвиватися у різних сферах:

  • Англійські клуби, що проводяться двічі на рік
  • Щопонеділка та щосереди коучінг-зустрічі "ЯХТО" - по визначенню кругозору та типу особистості
  • Регулярні зустрічі щочетверга для нових студентів в анти-кафе DataHab
  • Курс з розвитку характеру "Як змінюються люди", щовівторка

Сторінка служіння: https://www.facebook.com/CU.kyiv

"Студенське служіння місії "Україна для Христа" яскраво наповнило моє студентське життя - це і нові знайомства, і можливість підтягнути англійську мову, і захоплюючі подорожі, і неймовірні вечірки, і, що найважливіше, тут кожен зможе знайти сферу, де розвивати свою особистість"
Наталя Гук2-1

"Дуже приємна атмосфера завжди. Подобається, що організатори справді зацікавлені у твоєму розвитку, усі заходи проводять якісно!"
Марія Маселко3-1Студенське служіння місії "Україна для Христа" — це рух студентів-християн, що існує в Україні з 1992-го року! Певно, ти зрозумів, чому саме РУХ, адже життя студента - це завжди рух, а студента-християнина — це ще й рух у вірному напрямку.4-1Англійський розмовний клуб, різноманітні тематичні вечори, food-party, лекції та тренінги, пейнтбол, футбол, байдарки, різноманітні поїздки та безліч усього іншого. Серед таких студентів ти знайдеш справжніх ДРУЗІВ.

На тебе чекають: нові знайомства, спілкування, настільні ігри, танці, чай, кава та печиво.
І все це безкоштовно!
Долучайся, розвивайся!

Приходь сам і бери з собою друга!

З питаннями просимо звертатися:
на сторінку у Фейсбуці http://www.facebook.com/bogdan.zubtsov