Статистика свідчить, що 8 з 10 віруючих познайомилися з Богом у віці з 4 до 14 років. Саме в дитинстві наші серця і розум чисті та відкриті - це найкращий час сіяти, будувати фундамент щасливого життя, і це неможливо без Бога.

Діти - найбільший скарб, який дарує батькам Господь. Кожен з нас бажає щастя своїм дітям. Ми намагаємось огорнути їх своєю любов’ю, захистити від страждань і проблем, подарувати весь Світ... Але без особистих стосунків з Господом, людина не може бути щасливою.

Дитинство - найкращий час для знайомства з Творцем. Якщо дитина з перших місяців свого життя разом з батьками прославляє Бога, пізнає Його любов, милість, щедрість, вона не залишить Господа ніколи.
Діти вірять батькам, рідним, усім. Тому дуже важливо, щоб поруч із вашою дитиною завжди були люди, гідні того, щоби брати з них приклад – люблячі, віруючі, порядні, жертовні…

Недільна Школа допомагає батькам знайомити дитину зі Всемогутнім Творцем, Люблячим, Втішителем, найкращим Другом, Який завжди буде поруч. Кожної неділі – нове відкриття, нова риса Великого Бога. Ми вчимо вірити Істині Слова, а не брехні та страхам цього світу. Учимо дітей покладати надію на Господа, а не на людей. Разом з батьками Недільна Школа закладає фундамент щасливого життя. Діти пізнають Істину Слова Божого, що допоможе їм у дорослому віці витримати тиск проблем, і вірою гідно проходити випробування. Мудрість Господня формуватиме правильне ставлення до себе та людей. Знайомство та спілкування з дітьми забезпечить їх друзями на все життя.
1У служінні Недільної Школи немає випадкових людей, ми - родина. Бог поєднав нас зовсім різних: яскравих, веселих, серйозних, різного віку і різних професій, з різними темпераментами, звичками, вподобаннями у єдину команду-сім’ю. Ми разом служимо, учимося та відпочиваємо, влаштовуємо перегляди цікавих фільмів з попкорном, ходимо у боулінг, разом збираємося на свята, молимося, перебуваємо в Слові, учимось бути добрими вчителями та педагогами.
5234

Літні та зимові табори Недільної Школи завжди наповнені приємними пригодами та яскравими враженнями.

678910-1
Велике щастя мати таку люблячу родину. Ми любимо Бога, дітей, любимо всіх! І саме тому запрошуємо бажаючих приєднатися до благословенного служіння, що завжди дарує радість.
Приходьте, щоб наше служіння та ваше життя стало ще яскравіше і плідніше.

Уроки недільної школи проходять щонеділі о 10.00 та 12.30 за адресою вул. В. Жуковського, 26.

Якщо бажаєте бути в курсі подій Недільної школи, підписуйтесь на нашу групу у Фейсбук

Ми завжди радо запрошуємо людей, які люблять дітей і хочуть їм служити.

Окрім того, у служінні нам потрібні:

  • звукооператор
  • фото- та відеооператор

Якщо бажаєте долучитись до служіння заповніть цю ФОРМУ