Перша європейська Конституція родом з України - це Конституція Пилипа Орлика. А перша Конституція Божого народу - Біблія, і саме на ній засновані всі інші на планеті Земля. Держава – особлива політична організація, основний інститут політичної системи, що здійснює управління та забезпечує охорону і стабільну структуру суспільства.

Церква ж є своєрідною державою для християн, державою в державі, що передбачає власну систему прав і обов’язків, власний суверенітет.
Є в ній і управителі, і службовці, церковною термінологією служителі. Вони й покликані забезпечувати стабільний добробут в церкві, її єдність і зростання. Хоча власне за це відповідальний кожен її член і кожний покликаний бути служителем в ній. Тільки, на відміну від світської держави, де у всіх гілках влади стільки чвар і розбрату, церковні служителі мають служити церкві не за гроші, а за покликанням духу і з любові.

Щоб церква діяла злагоджено і гармонійно, нам необхідно будувати стосунки один з одним, зустрічатись, спілкуватись, мати спільну кайнонію.

Тільки так церква розвивається, стає сильною і стійкою. Тому й влаштовують наші мудрі пастори такі зустрічі для всієї церкви, окремих її груп і для служителів. -DSC_0206-1Символічно, що чергова зустріч служителів церкви «Нове життя» відбулась якраз на День Конституції України 28 червня 2018 р. Зустріч відбувалась на лоні природи в долині рукавів річечки Віта - притоки Дніпра.-DSC_0209Тут всі і служили один одному тими дарами, які хто має: одні вели прославлення, інші говорили слова наставляння, одні розпалювали багаття, інші готували плов, ще інші допомагали готувати пригощання, хтось фотографував. Дари різноманітні.-DSC_0214 -DSC_0229Окремо хочеться подякувати за ведіння в прославленні Владу Канашину! Християнський спів - це особливий об’єднуючий струмінь, що запалює наші серця. Власне подякувати хочеться кожному, але усі погодяться, що плов, який приготували Люда і Вадим Кадигрові, був надзвичайним!
Кожен мав заняття до смаку: грали в чудові спортивні ігри, відлежувались в гамаку чи на килимках, відпочивали, прогулювались лісом, деякі сміливці навіть встигли покупатись.

Погода, здавалося б, була не дуже сприятливою, час від часу налітали сильні пориви вітру, починав накрапати дощ, навіть гриміло і блискало. Але Анатолій Іванович ( наш Прем’єр міністр) запевнив нас, що «зараз це мине», всі повірили і заспокоїлись.

Доречі, його обіцянки не були голослівними! Сонце таки засяяло над нами! А найпрекрасніше в цій зустрічі було те, що всі змогли насолодитись спілкуванням один з одним, обговорити питання, що хвилювали, поділитись досвідом.-DSC_0234Не можна не погодитись з думкою Антуана де Сент-Екзюпері, згідно якої «нема нічого прекраснішого від людського спілкування», коли це спілкування однодумців, звичайно ж. І, нагадую вам, що ця зустріч не остання. Наступну вже загально церковну кайнонію анонсуємо вже зараз. І відбудеться вона у вересні цього року. Спілкування з Богом і з церквою на природі є чимось особливим і надихаючим! Радості всім нам!

Усі фото з пікніка можна знайти ТУТ

Дякуємо за статтю Олесі Чапцевій-Білоус