На богослужінні 11 лютого відбулася презентація служіння ВІЛ-інфікованим людям, яке очолює брат Віктор Якименко. Він представив членів своєї команди і розповів про їхнє служіння, яке наша церква проводить вже понад 10 років у 5-й міській лікарні.

Це служіння є унікальним, тому що, по-перше, оформлене офіційно, а по-друге, об’єднує церкви різних деномінацій і поглядів. Тут є п’ятидесятники і баптисти, месіанські євреї, наше «Нове життя», деякий час були православні. Віктор порівняв їхню працю в лікарні з хворими на ВІЛ і СНІД з притчею нашого Господа Ісуса Христа про покликаних на весілля царя. Коли запрошені гості не прийшли, цар послав робітників на роздоріжжя і звелів кликати всіх. Ми теж знаходимося на роздоріжжі, де лежать безпорадні люди, які потребують допомоги.

Сестра Любов із Месіанської общини працює в служінні з 2011 року. Вона розповіла, яким чином їхня команда допомагає хворим людям, що їм доводиться служити молитвою, словом, матеріально і фізично. Головне – це спасіння душі смертельно хворої людини. Біблія говорить, що коли ми відвідуємо людей в лікарні або у в’язниці, то служимо Господу.

"Я живу з діагнозом ВІЛ, і добре розумію, як важко жити таким людям, які вони самотні і як потребують допомоги. Вони відгукуються на Слово Боже, бо перебувають на межі життя й смерті з невиліковним діагнозом, тому їхні серця – благодатний ґрунт для сіяння Слова".
Сестра Катерина, церква «Християнська надія»

Брат Віктор додав, що це служіння охопило тисячі людей, багато хто покаявся і прийняв Господа. Декотрі з них активно служать у церквах, і в «Новому житті» є такі.

Потреби служіння для ВІЛ-інфікованих

  1. Вірні посвячені служителі, які можуть приєднатися до цієї команди і нести Слово Боже хворим у лікарню.
  2. Посвячені молитовники, які молитимуться за команду служіння ВІЛ-інфікованим людям.
  3. Матеріальна підтримка служіння – наші партнери, які допоможуть придбати медпрепарати, ліки, одяг, їжу.

Будемо вдячні всім, хто відгукнеться на ці прохання.
Телефон для зв’язку: 050-442-18-35, Віктор Якименко.