Служіння хвали та поклоніння є одним з найважливіших служінь у церкві. Його головнe завдання - вести, мотивувати, спонукати людей до спільного прославлення Господа нашого Ісуса Христа за допомогою співу, оплесків, танців, радісних вигуків, колінопреклоніння, шанобливого вставання, вознесіння рук до неба тощо (Євр.13:15, Пс.7:18, Єзд.3:11, Пс.149:3, Пс.150:3, Неєм.8:6).

Можна сміливо стверджувати, що однією з особливостей церкви "Нове життя" є саме служіння прославлення. Без сумнівів, на це вплинув той факт, що старший пастор А. І. Калюжний і сам музикант, а тому вимоги до якості прославлення в церкві були високими з першого дня створення служіння. І хоча ми не змагаємось з "зірками сцени", усе ж знаємо, що все, що робить наш Господь, Він робить досконало, тому і ми в служінні прославлення хочемо робити все як для Господа, прагнемо до досконалості.
Сергій СУЛІМА

Структура служіння прославлення:------------_------

  1. Основні групи прославлення (ведення музичної програми богослужінь і різних церковних заходів) складаються з колективу музикантів і декількох вокальних груп:
  • Лідер групи: Тетяна Шилова.
  • Лідер групи: Олена Тунгуліяді.
  • Лідер групи: Тимошенко Олена.
  • Хор церкви, керівник: Лобода Оксана.
  1. Молодіжна група прославлення, лідер - Денис Конорбаєв.
  2. Підліткова група прославлення, лідер - Марієнко Олександр.
  3. Дитяча група прославлення, лідер - Мартинов Володимир.

У більшості, служителі нашого прославлення - професійні вокалісти та музиканти. У нас служить заслужений артист України Ігор Рудий, який абсолютно заслужено має титул «Золотий саксофон України». Вокаліст Володя Сухін - член відомої групи ManSaund. Саша Мілов - один з найкращих барабанщиків в Україні. У нашому служінні чудові музиканти, і я радий, що талановиті люди йдуть туди, куди веде Бог.
Усі наші групи прославлення мають свій особливий стиль, відрізняються одна від одної, мають своїх шанувальників та поціновувачів, але це не заважає їм виконувати спільне завдання - вести церкву в поклонінні.
Сергій СУЛІМА

Якщо у Вас є бажання брати участь у служінні прославлення чи виникли якісь питання, пишіть за адресою trombon@ukr.net

Слухати ПРОСЛАВЛЕННЯ на Ютуб-каналі церкви

Пропонуємо Вашій увазі студійні альбоми прославлення церкви "Нове Життя":

Дитячі альбоми прославлення