Січень 2020 у Києві рекордно теплий! Це відчули всі! А ось тепло і затишок Різдвяного благодійного ярмарку на території церкви “Нове життя” у Голосіївському районі м. Києва, відчули лише ті, хто відвідав захід!

12 січня 2020 року відбулася неймовірно тепла, радісна, весела і потрібна подія, до якої долучилися мешканці Голосіївського району і всі бажаючі.

Атмосфера свята відчувалася вже на вулиці - тематичний контактний зоопарк цікавив не тільки діток, а й дорослих - одразу уявлялася історія народження Ісуса Христа - у яслах, на соломі.IMG_7572-3Знаковим для церкви стало те, що це перша подія, що проходила в новому приміщенні “Нового життя”.IMG_7059-1IMG_7107
Різдвяний благодійний ярмарок - подія, що потребувала тривалої підготовки, до роботи була задіяна команда жертовних людей. Ми поспілкувалися з Ольгою Демчук - співорганізатором проекту.

Олю, поділіться, коли все почалося? Як виникла ідея створення Різдвяного благодійного ярмарку в церкві?

Це вже другий Різдвяний благодійний Ярмарок, який провела наша церква. Після того як ми почали проводити богослужіння на Жуковського, 26, ми почали думати, яким чином можемо послужити жителям цього району, і як запросити їх до церкви.
Дмитро Тищенко, який розробив євангелізаційну стратегію нашої церкви, запропонував проводити великі благодійні заходи двічі на рік - Різдво та Пасху. Статистика показує, що саме в ці дні люди найбільш відкриті до розмови про Бога, і готові відвідати церкву. Минулого року ми вперше провели Різдвяний Ярмарок та Великдень-Фест на території церкви.

Коли захід став спільним проектом з містом?

Одна з основних цілей Ярмарку - послужити малозабезпеченим родинам Голосіївського району. На початку ми звернулись до соціальної служби, щоб отримати списки сімей, які потребують допомоги. Вони прийняли нашу пропозицію і дали згоду на співпрацю.

Скільки часу тривала підготовка до Ярмарку?

Цього року підготовка тривала близько 3-х місяців.

Хто став вашою командою підготовки до Різдвяного свята цього року?

Керівник проекту - Дмитро Тищенко, людина, яка добре знає, як говорити про Христа в сучасному світі. Звісно, основну роботу взяла на себе команда офісу, але на різних етапах підготовки та під час проведення Ярмарку долучилося багато людей, без яких ми б не справилися.

Скільки людей цього року прийшли на захід?

Було більше 400 гостей. Це невіруючі люди, які потрапили до нас різними шляхами. Хтось прийшов через запрошення від соціальної служби, хтось через організацію “Сонце для дітей”, яка опікується дітьми з інсулінозалежним діабетом, хтось отримав флаєр під час рекламних акцій, які ми проводили біля метро Васильківська. Хочу зауважити, що я не рахую наразі постійних відвідувачів церкви “Нове життя”, які також залишилися на Ярмарок після недільного служіння.IMG_7764

Чи планується надалі робота з гостями Ярмарку і яка саме?

Основною метою цьогорічного різдвяного свята було бажання привернути увагу до дітей та підлітків з пожиттєвою хворобою - інсулінозалежним цукровим діабетом 1-го типу. Усі зібрані під час ярмарку кошти підуть на купівлю медичних засобів для дітей з вказаним діагнозом, які проживають у Голосіївському районі міста Києва. Після того, як закупимо тест-смужки для визначення рівню цукру в крові, буде проведено зустріч для дітей та їхніх родин. Ми плануємо роздати смужки і ближче познайомитись з нашими гостями.

Що найбільше торкнулося Вас цього року під час Ярмарку?
Атмосфера родинності: якщо ти посміхався, тобі посміхались у відповідь.IMG_7609IMG_7666IMG_8115
Також варто згадати, що на Ярмарку було смачне частування - роздано понад 100 літрів плову та картопляного рагу, і вся ця їжа була спонсорована членами нашої церкви, тобто з церковної каси на це не витратили ні копійки! Це дуже торкається!IMG_7494IMG_8067
Чи плануєте організовувати подібні заходи надалі?

Так, ми вже говоримо про підготовку до Великдень-Фесту.

Скажіть побажання для тих, хто не долучився поки що до Різдвяного ярмарку.

Друзі, вас дуже не вистачало! Церква - це родина, і так сумно, коли хтось з родини не може приїхати на свято. Ярмарок був чудовим, але з вами був би набагато кращим. Нам потрібна ваша допомога та підтримка! Тож просимо вас, спробуйте спланувати свій графік таким чином, щоб обов'язково стати учасником Великоднього Фестивалю.

Олю, дякую Вам за спілкування! Хай Бог благословить у всіх звершеннях!
Друзі, Різдво - це одне з самих радісних свят! Такою ж радісною подією став наш Різдвяний благодійний ярмарок. Хочеться, щоб кожного року радість від свята зростала разом з кількістю присутніх на Ярмарку і тих, хто долучиться до цієї світлої благодійної справи! А зараз відчуйте частинку святкової атмосфери під час перегляду відео.

Більше фото з Ярмарку за посиланням: https://photos.app.goo.gl/4UZqH5k8rySA3n3d7

Спілкувалася Злата Артюшенко. Відео - Валерій Хаєцький, Ольга Демчук. Фото - Денис Шуть.