Чудове святкування Різдва Христового відбулося на території нашої церкви у понеділок, 7 січня, яке ми відзначали разом з усім православним людом! Це було щось неймовірне, складно розповісти про окремі заходи, ігри й забави, що одночасно відбувалися в різних куточках великої площі, на якій розташована церква «Нове життя»!IMG_3107Команда волонтерів і служителів під керівництвом Дмитра Тищенка підготувала свято під назвою "Чотири таємниці Різдва", заздалегідь запросила мешканців нашого Голосіївського району і в цей день привітно зустрічала гостей. Всі радісно всміхалися один одному, обнімалися, спілкувалися, брали участь у веселому хороводі, у перетягуванні канату, в танцях, навіть каталися на санчатах, як діти. Серед присутніх ходили яскраво одягнені волхви, Анголи, царі, воїни та інші персонажі давнього Ізраїлю. На плацу панувала тепла радісна атмосфера свята, ми відчували любов і єдність нашої церковної спільноти.IMG_6301На високих підмостках постійно співали групи прославлення і окремі співаки. Наприкінці заходу це були відома християнська співачка Оксамита і переможець 5-го сезону конкурсу «Голос країни» Антон Копитін. Програму вела чудова пара – Олександр і Катя Симочєви, їм допомагав Олександр Бобко.IMG_6078IMG_6126Разом з дорослими всюди були діти. Спеціально для них у малому наметі стояв вертеп, а в загоні працював контактний зоопарк – там можна було погодувати сіном ослика, козла чи овечку і зробити фото на згадку. Дуже порадували дітей організатори свят із студії «Компот», які створили магічне кріо шоу з димовими кільцями, великими надувними кулями та чарівним вогнищем. Учасники цього дійства отримали подарунки.IMG_6274А в теплому наметі в цей час Оксана Лобода і Наталя Щебетовська проводили для дітей майстер-клас «Різдвяна зірка». В наметі також проходив майстер-клас з виготовлення прикраси на ялинку «Різдвяний янгол», його проводила Віка Цвєткова. Сергій Цвєтков проводив майстер-клас під назвою "Тет-а-тет з татом", де діти та їхні татки могли зблизитись один з одним. Ще був майстер-клас з англійської мови, який проводили Діана Цуканова та Оля Яценко. В тому ж наметі Наталя Шпур в цікавій та доступній формі розповідала дітям про свято Різдва. А ще під час ярмарку проходив квест для дітей, де можна було розкрити Чотири таємниці Різдва, і в ігровій формі почути Благу Звістку. Дякуємо всім, хто приготував печиво, яке використовували під час квесту, а також всім, хто допомагав облаштовувати майданчик, де проходило свято.
Біля головного намету стояла красуня-ялинка, за нею вишикувались малі намети, де наші волонтери-кухарі на чолі з Ніною Олександрівною Твердохліб роздавали гарячий смачний плов, салати, чай, а згодом – дуже-дуже смачні шашлики. Дякуємо Миколі та Надірі Повишевишевим, які приготували плов.
Дякуємо всім, хто долучився до організації і проведення веселого свята Різдва! Сподіваємося, що таке святкування стане постійним і необхідним для церковної спільноти! Будьте благословенні!
Ред.

Дивіться ФОТО з заходу!