З 8 по 14 січня 2018 р. недільна школа церкви «Нове життя» за підтримки сімейного служіння та Міжнародного центру батьківська провела сімейний Різдвяний табір у Закарпатті.

Табір зібрав 47 учасників із Київської, Львівської, Полтавської та Дніпропетровської областей. Ми мали можливість щодня милуватися краєвидами Карпат, дихати свіжим повітрям, насолоджуватися мадярською кухнею, разом молитися і прославляти піснями Господа.

З ранку і до обіду дорослі брали участь в інтерактивних семінарах, присвячених сімейній тематиці. Ми говорили про побудову стосунків із дітьми, основи виховання, роль батька в родині, формування характеру дитини. Спікерами семінарів були: Сергій Цвєтков, Володимир Тищенко, Христина Кирик. Діти разом із дитячими служителями в цей час мали свою програму: біблійні години, цікаві ігри, прогулянки, творчість.

Особливе захоплення у дітей та дорослих викликав майстер-клас з миловаріння. Кожен повіз додому чудове ароматне натуральне мило власного виробництва. Підлітки мали багато часу для спілкування та допомагали у проведенні заходів для дітей і дорослих.

По обіді ми виїжджали на екскурсії оглядати мальовниче Закарпаття. Нам вдалося відвідати замок Паланок, палац Шенборнів, Ужгородський замок. Ми купалися в термальних водах у Берегово та Косино, відвідали незабутні сауни, хлюпалися в джакузі, гуляли вечірнім Ужгородом, Мукачевом, Береговим.

Після вечері на нашій затишній базі наставав цікавий час: сімейний квест, кіноклуб, вечір свідчень і прославлення, нічні чування, різдвяна вечірка.

Перебування у таборі стало прекрасною нагодою для духовного єднання, зміцнення сім’ї, пізнання рідного краю, його історії та природи, знайомства з цікавими людьми, отримання практичних знань щодо виховання дітей, а також відпочинку, молитви і перебуванні в Слові.

Дякую Богу за таку можливість!
Христина КИРИК