11-14 жовтня 2019 року у Карпатах проходитиме виїзна (не)конференція для чоловіків "Дике Серце". Реєстрація за посиланням: https://wildatheart.in.ua/

Wild at Heart Україна — не «чергова» подія для чоловіків. «Чергова» конференція – найостанніше, чого ми прагнемо.

Більшість промов, що закликають чоловіків до змін, приречена на фіаско. Невдача спіткає ледь не кожного мотиваційного спікера, який ігнорує те, що заховане глибоко в серці кожного чоловіка, або ж намагається виліпити з нього якусь нову подобу за своїми шаблонами чи маніпуляціями.

Подія, на яку ви потрапите, не має нічого спільного з такими «мотиваціями».

У середовищі, де кожен чоловік матиме можливість бути собою, ми віднайдемо та утвердимо власну ідентичність. Ми дослідимо глибину свого серця, відкрито назвемо речі своїми іменами, не оминаючи потаємні пристрасті чи бажання. Зцілимося від ран, завданих нам у життєвих боях. Переосмислимо питання сексуальності та ролі батька. Найголовніше, повернемося обличчям до Бога та Його покликання, де відкривається істинний сенс буття.

Через тематичні сесії, усамітнення для роздумів, кінофільми, пригоди й зустрічі біля вогнища ми відкриємо істини з самої глибини Божого серця та серця, яке Він дарував вам як чоловіку.

Ті, хто вже побували у кемпі «Дике серце», щиро свідчать, що він став для них подією життя.