• Старший пастор. Єпископ. Голова Собору Незалежних євангельських церков України.
  • Facebook: Anatoly Kaluzhny
  • Зв'язатися

Анатолій Калюжний, з Божою допомогою, став фундатором і засновником церкви "Нове життя", якій 2021 р. виповниться 30 років. Він вплинув і впливає на формування цілої плеяди пасторів, які заснували інші церкви і служать Богу, поширюючи християнство і знайомлячи людей з Христом! Так, церква "Нове життя" стала флагманом для багатьох церков.

Основним завданням для себе Анатолій Іванович вбачає сприяння молодим служителям. Він макимально вкладається в молодь, делегуючи повноваження, щоб вони вчилися вирішувати проблеми, служити, працювати з людьми для Божої слави.

• Народився 13 жовтня 1955 р. у с. Бузівка Черкаської області.
• Був десятою дитиною в сім’ї баптистського пастора.
• Дружина – Надія Іванівна Калюжна.
• Батько трьох дітей – Ганни, Антона, Андрія.

Ще у радянські часи Анатолій Калюжний служив Богу, друкуючи підпільно християнську літературу, Біблії, довідники. Після розвалу Радянського Союзу з’явилася можливість вільно говорити про Бога, про віру. Так, Анатолій Іванович почав проповідувати Добру звістку людям на вулиці, проводити публічні диспути з атеїстами, організував демонстрацію фільму “Ісус” у кінотеатрах по всіх куточках України. Після перегляду глядачів запрошували на християнські дебати. Багато людей наверталися до Бога і Церкви.

У 17-річному віці прийняв святе водне хрещення і присвятив своє життя на служіння Богові. Після хрещення, протягом 10 років був лідером християнського молодіжного служіння у Першій баптистській церкві в м.Києві. Має музичну і теологічну освіту, звання Доктора теології.
1991 року була заснована церква євангельських християн “Нове життя”. Благословив Анатолія Калюжного на пасторство голова союзу ЕХБ України Духонченко Я.К. Відтоді Анатолій Іванович віддано несе це служіння.

22279655_10214175185157443_2546818520825779864_n