«Срібна осінь» – це служіння людей і для людей поважного віку церкви «Нове життя». Служіння засновано 2001 року пастором церкви Віктором Дмитровичем Дученко, який є його постійним лідером більше 15 років------------_--------1 Через рік після початку служіння з назвою «Служіння для тих, кому за 50», брати і сестри на зібранні прийняли рішення перейменувати його у «Срібну осінь». Сестра Наталя Глущенко навіть написала гімн служіння, який учасники завжди співають, прославляючи Бога.
--------2017 Незмінна постійна помічниця пастора – його дружина Валентина. Допомогають також брат Ілляш Віталій Власович з дружиною Ларисою у проведенні служінь в офісі церкви та під час весняної поїздки на природу.
Кожної третьої суботи місяця на зустріч «Срібної осені» приходять не тільки брати і сестри церкви "Нове життя", але й гості з інших церков. Ці зустрічі для людей похилого віку є справжнім святом: усі слухають слово пастора Віктора Дмитровича, за склянкою чаю мають спілкування один з одним; віршами, піснями, а також театралізованими виступами прославляють нашого Небесного Творця. Постійний гість «Срібної осені» – вокальна група «Шалом»------2010 Усі охочі можуть ділитися одкровеннями та свідчити про чудеса Божих благословінь у своєму житті та в житті тих, за кого моляться. При бажанні кожен може написати молитовну записку про свої потреби - на завершення зібрання молитиметься молитовна група.
На кожній зустрічі ми згадуємо про хресну смерть на Голгофі та воскресіння нашого Господа Ісуса Христа і, виконуючи Його заповідь, приймаємо причастя----------2010 Церква благословляє «Срібну осінь» продуктовими наборами, дитячими християнськими подарунками, гуманітарною допомогою. Спонсори також благословляли Бібліями з великими літерами, щоб люди з вадами зору могли читати Слово Боже. Тих, хто за віком уже не в змозі приходити до церкви на богослужіння, пастор Віктор Дмитрович провідує вдома чи в лікарні - з причастям, молитвою та духовною підтримкою. Він піклується про кожного брата чи сестру свого регіону і проводжає в останню путь тих, кого призвав Господь до Себе-----2012 Ми точно знаємо, що Господь особливим чином піклується про людей поважного віку. Обітниця для нашої старості, для дітей та онуків: «Молодим був я і вже постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений був, ні нащадків його, щоб хліба просили» (Пс. 37:25). Немає нічого вічного на цій землі, та ми дуже хочемо, щоб служіння «Срібна осінь» не закінчувалося, а й надалі піклувалося про братів і сестер поважного віку.
Валентина ДУЧЕНКО