Підлітковий вік - період у житті людини, коли дізнаєшся більше про доросле життя, формуєш себе як особистість і переживаєш серйозні внутрішні хвилювання. Часто підліткам здається, що їх ніхто не розуміє, що рідні не сприймають їх такими, як вони є. У цей час має бути Той, Хто спрямує на вірний шлях, Хто буде просто любити!

Підліткове служіння "Light Side"- це місце, де підліток має можливість поговорити про Бога, познайомитись і знайти друзів, реалізувати себе, відкрити в собі нові можливості та переосмислити свої принципи.

Наші служіння проходять щонеділі о 12:30 за адресою вул. Жуковського, 26 в малому наметі.

Вік: 12-17 років

Лідер служіння: Аня Марценюк
------------_----------
На служінні "LightSide" ми намагаємось допомогти підліткам відкрити для себе Бога, сформувати правильний світогляд та обрати істинний шлях, по якому вони будуть йти все своє життя та будувати стосунки з Богом і з людьми, передаючи Слово Істини далі.

Влітку та взимку "LightSide" проводить табори, де підлітки можуть проявити свої таланти, ще більше поринути в дружню атмосферу спілкування та розповісти про своє життя іншим учасникам. У таборах завжди є круті майстер-класи, захоплюючі ігри, яскрава програма та багато іншого.

Протягом року діють домашні групи - це місце, де вивчають Біблію, діляться думками та спілкуються. Це необхідно для духовного становлення та розвитку особистості, людини-християнина. На сьогодні діють такі домашні групи :

Домашні групи для дівчаток:

----------_-----

Для хлопців:

-----------_-----

Для хлопців та дівчат:

----_-----

Якщо ви бажаєте долучитися до малої групи, зв'яжіться з нами. Контакти знаходяться внизу сторінки.

Через підліткове служіння Бог змінив та змінює життя багатьох людей. Цікаві свідчення про це, захоплюючі історії дуже надихають. Хлопці та дівчата діляться з нами:

Ходжу на Лайт Сайд майже два роки. Коли зайшла до зали, запитала брата: "Чи не на вечірці ми?". Я з народження в церкві, Бог для мене не був новиною. Але те, що я відчула на Лайт Сайді, точно було чимось новим і не з'ясованим. Перший рік я зовсім ні з ким не спілкувалася, але спілкування інших викликало змішані відчуття - мені хотілося такого ж. Дружби. Згодом я познайомилася з однією людиною, через нього ще з однією і далі ще, і ще... А потім прийшла на домашку та відчула себе неймовірно – такого раніше не було. Зараз я бачу Бога, як би це дивно не звучало. Бачу Його в різних обставинах життя, у проблемах і їх вирішеннях, у моїх друзях і на Лайт Сайді.
Мілана Кононенко

На Лайт Сайд прийшов роки 3-4 назад тому (точно не пам'ятаю). І перше моє враження було: "Ой, що це за темний зал, чому тут так темно і та весело?!" Мене тоді дуже вразили стосунки між людьми - такі теплі, як у сім'ї. Але я особливо не занурювався в цю атмосферу через свої особисті проблеми. Проте за ці всі роки Бог навчив мене спілкуватися з людьми. Я був дуже закритий, але Бог настільки впливає через людей, що, не спілкуючись ні з ким, я відчував себе своїм серед них. Зруйнувалися всі бар'єри в стосунках і я відчуваю себе вільним, можу спілкуватися з усіма. Бог дуже добре впливає на мене через Лайт Сайд.
Андрій Нечаєв

На Light Side ви маєте шанс пізнати Того, Хто був, є та завжди поруч з вами.
Сподіваємось, підліткове служіння стане для кожного родиною.

Будемо дуже раді зустрічі!

Приєднуйся, підписуйся, запитуй, залишай коментарі, дивись яскраві враження з наших заходів та слідкуй за новинами на сайтах: