Світ невпинно рухається вперед і церква, якщо хоче бути ефективною, має рухатись одночасно з ним. Сьогодні як ніколи актуально звучить приказка: "Краще один раз побачити, ніж сто разів почути". Відео стало невід´ємною частиною життя сучасних людей, адже його можна переглядати в будь-який час, на різних пристроях, і завдяки цьому залишатися в курсі всіх актуальних подій.

Відеослужіння церкви "Нове життя" почалося 2006 року під керівництвом Артема Ковальова. Він, маючи необхідні професійні знання, зміг налагодити процес відеозйомки та подальшої обробки відео. З часом його на цьому посту замінили Сергій та Ольга Демчук.
------------_-------

Робота відеослужіння тримається на волонтерах. Завдання лідерів - спрямовувати загальний робочий процес і забезпечувати необхідний технічний рівень обладнання.
В обов'язки відеослужіння церкви "Нове життя" входить запис, обробка та збереження архіву богослужінь та інших церковних заходів.

Також надзвичайно важливою частиною роботи служіння є забезпечення онлайн-трансляцій служінь і загальноцерковних подій. Це один з сучасних методів досягнення людей, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб він працював для Божої слави.
На сьогодні завдяки онлайн-трансляціям під час недільних служінь до нас приєднуються близько 300 людей щотижня з різних куточків світу.

Якщо ви хочете долучитися до відеослужіння, заповніть цю ФОРМУ

Дивіться ПРОПОВІДІ

Більше ВІДЕО можна знайти на Ютуб-каналі церкви.