З 12 по 15 березня 2018 року відбувся грандіозний та очікуваний з вересня проект Exit Tour по 4-м школам Голосіївського району м.Києва.

Exit Tour – це міжнародний освітній проект для шкіл, що складається з лекцій превентивного характеру на основі християнських цінностей та виступів музичного гурту, який підтримує ці цінності.

Exit Tour - це можливість побудувати дружні стосунки з підлітками; показати, що життя може відрізнятися від того, що ми бачимо на вулицях нашої країни.

Щодня команда християнського підліткового клубу Light Side разом з командою молоді зі Львова, які вже давно роблять такі проекти у себе в місті, їздили до шкіл, презентували учням захоплюючу програму, цікаві ігри, повчальні лекції та музику гурту "Happy" з Лондона.
--1-1Щовечора на учнів чекала інтерактивна розважальна програма, де була можливість більше познайомитися та поспілкуватися з однолітками, обмінятися контактами.
--4-1

У перший день на вечірню зустріч прийшов всього один хлопець. Це викликало певні хвилювання, тому що у підготовку було вкладено дуже багато сил, а відгук - мінімальний. Але все ж таки організатори вирішили, що Господь не дарма привів цю людину та провели програму для одного хлопця. Знаєте, це було своєрідним випробовуванням вірності, тому що наступного дня ввечері прийшло вже понад 40 людей.
Анна Марценюк, лідер Light Side

На концерті в п’ятницю було 200 підлітків. Тоді ж, окрім музичного виступу, фронтмен гурту «Happy» розповідав про своє життя, і про те, що для нього означає бути християнином. Exit Tour за дні проведення охопив близько 500 підлітків.
--2-1--3-1

Закінчився Exit Tour відкриттям клубу для підлітків InSide, що буде проходити щосуботи о 15:00 за адресою вул. Жуковського, 26. Ми чекали цього дня, хвилювалися, але дарма, тому що до нас прийшло близько 80 нових людей. Отож, плід є, і нам є, над чим працювати далі.
І, звичайно, варто зазначити важливу роль, що Exit Tour відіграв у житті команди організаторів. Усі отримали новий поштовх на служіння, натхнення, бажання й надалі працювати над формуванням майбутнього нашої країни.
Анна Марценюк, лідер Light Side

Більше інформації про клуб InSide ви можете отримати на сторінці Фейсбук або в нашому Instagram

З нами діляться враженнями та змінами від цього проекту його безпосередні учасники:

"Exit Tour" став для мене набагато важливішим, ніж я думала. Звичайно, це був складний тиждень: ранні підйоми, постійна втома, боротьба з собою, але, безперечно, й перемоги. Більшість підлітків, з якими ми знайомилися в школах, були не дуже відкритими та щирими. Але я зрозуміла, що ми робимо важливу справу і точно не дарма, коли бачила підлітків, які дійсно чекали на цей проект, можливо, самі того не усвідомлюючи. Я бачила, як палали очі в підлітків, яких нарешті вислухали і почули не тому, що вони "круті", а просто так. Я бачила, як підлітки, які не звикли навіть говорити з людьми, відкриваються і діляться своїм особистим. Я бачила біль і питання, бачила бажання знайти Вихід. І це те, що, як я сподіваюсь, "Exit Tour" і підлітковий клуб InSide зможе їм дати
Дар'я Кононенко

--5-1

Мені дуже сподобався цей тур! Я просто не можу передати свої враження, тому що це було щось неймовірне. Графік тура був дуже насиченим, але, не дивлячись на це, сили були завжди. Бог дуже підбадьорював мене, давав зрозуміти, що я роблю дійсно правильну справу. Я ж і сам підліток, який прийшов до Бога через подібні заходи. Я познайомився з багатьма підлітками - у кожному є щось особливе: своя історія, своє життя. Цікаво було спостерігати щирі, непідробні емоції дівчат та хлопців. За цей тиждень Бог ще більше підсилив мою любов до підлітків і до служіння. Цей тиждень став ще можливістю зміцнити стосунки з друзями, з якими разом служимо. Цей тур був благословенням для мене, дякую Богу!
Андрій Нечаєв

Фото з Exit Tour шукайте ТУТ.