23 березня відбувся спільний вечір поклоніння та молитви церкви "Нове життя" (Україна) та "New Life" (Швеція).
Команда зі Швеції прибула в Україну з метою ближче познайомитись з церквою "Нове життя" та церквами Собору Незалежних Євангельських Церков.

Церква "New Life" дуже схожа на київських побратимів: така ж гаряча, і з великим бажанням служити. Окрім того, церкви майже однолітки: українській - 27 років, а шведській - 25. Церква "New Life" має 7 дочірніх церков.
Після минулорічного візиту до Швеції команди "Нового життя" на чолі з А. І. Калюжним, лідери громад зібралися разом, щоб подумати, яким чином ми можемо послужити людям в Україні. І ось сьогодні ми тут, в Україні.
Джон Ван Дірсен, старший пастор New Life Church, Stockholm

Наші брати та сестри зі Швеції провели у Києві один день. Потім одна частина команди вирушила на зустріч з пасторами в Рівне, інша - у Суми.
П'ятниця, 23 березня, була присвячена спілкуванню з командою церкви "Нове життя". Обговорювали проблеми, з якими зустрічаємося у своїх служіннях, молилися, жартували та пили БАГАТО кави.IMG_0409_1IMG_0414_1 Закінчився день спільним вечором поклоніння, під час якого пастор Джон звернув нашу увагу на те, що пастори та служителі постійно потребують наших молитов, тому що багато працюють і стикаються з непростими викликами.IMG_0436_1-2IMG_0519_1-1IMG_0524_1-1IMG_0528_1-1 Ми дякуємо Богові за приємне знайомство та сподіваємось, що співпраця наших церков буде плідною та корисною і для України, і для Швеції.