Присутні мали нагоду хоч трішки відволіктися від нелегких буднів військового стану і зануритися в світ романтики і любові.

На пари чекала романтична вечеря при свічках, фотосесія, сімейні конкурси, призи, безпрограшна лотерея, спільна прослава, нові знайомства, кімната для малят і дві няні, для тих хто не знайшов з ким залишити дітей, корисні поради та нагода поговорити про важливе, на що раніше не вистачало часу і відваги.

Промовляв до присутніх на тему відвертого спілкування та інтимних стосунків у шлюбі запрошений промовець Станіслав Грунтковський.

У відгуках пари написали про свої рішення прийняті на цьому вечорі:
більше виділяти часу на спілкування в сім’ї;

  • бути ніжнішими один з одним;
  • дбати про потреби іншого;
  • цікавитися інтересами один одного;
  • бути більш романтичними;
  • дякувати і хвалити партнера;
  • висловлювати підтримку один одному;
  • дотримуватися обіцянок.

Продовжити свою сімейну освіту пари зможуть на подібних заходах і у сімейних групах Домобудівничих, взяти участь в яких запрошуємо усі бажаючі сім’ї, щовівторка о 19:00 в офісі церкви. Модератори: сім’ї Влодко і Христина Тищенко та Вадим і Люда Прядко. Ласкаво просимо!
Зініціювала і організувала вечір команда сімейної домашньої групи Домобудівничих.

Дякуємо усім учасникам і тим, хто допомагав в організації і проведені заходу! Особлива подяка за смачні страви Ніні і Сергію Твердохліб, фотографу Євгену Єрмаковичу, дизайнеру Людмилі Прядко, команді прослави: Вадиму Прядко, Ані Ларіоновій, Юстині Тищенко, технічним спеціалістам: Павлу Завгородньому і Марку Тищенко, няням: Наталі Василівні Крижанівській та Ані Кравчук, ведучому Влодку Тищенко, команді групи Домобудівничих: Ігору та Аліні Ходаковським, Андрію та Наталі Сорокам, а також Олені Потій і Олі Тютюнник.

Сподіваємося, що це був приємний і корисний час. Просимо молитися, аби біблійні принципи побудови щасливої сім’ї знайшли відгук і серцях усіх присутніх на заході і дали плід в покращенні взаємин подружніх пар! Благословінь вам! Тримайте сімейне служіння в своїх молитвах і надалі!

Всі фото можна знайти за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1KY3WfVGkQ-W69IGvwAeiEtfKINFq9Z9R