16 вересня під час богослужіння відбулася важлива для життя церкви подія - рукопокладання нових пасторів. Денис Кіляков (чиє СВІДОЦТВО ми друкували раніше) відтепер буде пастором по роботі з домашніми церквами. Девід Морган, новий член нашої команди, стане пастором для підлітків та молоді.IMG_9689IMG_9708

Бути пастором велика відповідальність перед Богом та Церквою. Пастор повинен відповідати вимогам, які ставить Писання: "... коли хто бездоганний, муж єдиної дружини, має вірних дітей, недокорених за блуд або неслухняність.Бо єпископ (служитель) мусить бути бездоганний, як Божий доморядник, не самолюбний, не гнівливий, не п'яниця, не заводіяка, не корисливий, але гостинний до приходнів, добролюбець, поміркований, справедливий, побожний, стриманий, що тримається вірного слова згідно з наукою, щоб мав силу й навчати в здоровій науці, і переконувати противних" (Тит. 1:6-9).

Саме тому кандидатів на пасторство обирали дуже ретельно. Пастори та старійшини проводили з ними співбесіди, досліджували їхнє життя, стосунки з Богом та людьми. Після того як вся церква погодилась на обрані кандидатури, було звершено молитву посвяти та помазання на пасторське служіння.

Бажаємо Денису та Девіду бути міцними на цьому шляху і нести своє служіння з Божою любов'ю та терпінням.